Wedstrijdschema

Hier ziet u een overzicht van het wedstrijdschema van het WK 2014 met lokale aanvangstijden. Het tijdverschil met Brazilië is vier uur. In de speelsteden Cuiaba en Maunas is het vijf uur vroeger.

GROEP A

Datum – Tijd Speelstad
Uitslag
12/06 17:00 Sao Paulo
Brazilië
-
Croatia Kroatië
13/06 18:00 Natal
Mexico Mexico
-
Cameroon Kameroen
17/06 13:00 Fortaleza
Brazilië
-
Mexico Mexico
18/06 18:00 Manaus
Kroatië Croatia
-
Cameroon Kameroen
23/06 17:00 Brasilia
Kameroen Cameroon
-
Brazilië
23/06 17:00 Recife
Kroatië Croatia
-
Mexico Mexico

GROEP B

Datum – Tijd Speelstad
Uitslag
13/06 16:00 Salvador
Spanje Spain
-
Netherlands Nederland
13/06 18:00 Cuiaba
Chili Chile
-
Australia Australië
18/06 13:00 Porto Alegre
Nederland Netherlands
-
Australia Australië
18/06 16:00 Rio de Janeiro
Spanje Spain
-
Chile Chili
23/06 13:00 Curitiba
Australië Australia
-
Spain Spanje
23/06 13:00 Sao Paulo
Nederland Netherlands
-
Chile Chili

GROEP C

Datum – Tijd Speelstad
Uitslag
14/06 13:00 Belo Horizonte
Colombia Colombia
-
Greece Griekenland
14/06 22:00 Recife
Ivoorkust Ivory Coast
-
Japan Japan
19/06 13:00 Brasilia
Colombia Colombia
-
Ivory Coast Ivoorkust
19/06 19:00 Natal
Griekenland Greece
-
Japan Japan
24/06 16:00 Cuiaba
Japan Japan
-
Colombia Colombia
24/06 17:00 Fortaleza
Griekenland Greece
-
Ivory Coast Ivoorkust

GROEP D

Datum – Tijd Speelstad
Uitslag
14/06 16:00 Fortaleza
Uruguay Uruguay
-
Costa Rica Costa Rica
14/06 19:00 Manaus
Engeland England
-
Italy Italië
19/06 16:00 Sao Paulo
Uruguay Uruguay
-
England Engeland
20/06 13:00 Recife
Costa Rica Costa Rica
-
Italy Italië
24/06 13:00 Natal
Italië Italy
-
Uruguay Uruguay
24/06 13:00 Belo Horizonte
Costa Rica Costa Rica
-
England Engeland

GROEP E

Datum – Tijd Speelstad
Uitslag
15/06 13:00 Brasilia
Zwitserland Switzerland
-
Ecuador Ecuador
15/06 16:00 Porto Alegre
Frankrijk France
-
Honduras Honduras
19/06 16:00 Salvador
Zwitserland Switzerland
-
France Frankrijk
19/06 19:00 Curitiba
Ecuador Ecuador
-
Honduras Honduras
25/06 16:00 Manaus
Honduras Honduras
-
Switzerland Zwitserland
25/06 17:00 Rio de Janeiro
Ecuador Ecuador
-
France Frankrijk

GROEP F

Datum – Tijd Speelstad
Uitslag
15/06 19:00 Rio de Janeiro
Argentinië Argentina
-
Bosnia and Herzegovina Bosnië
16/06 16:00 Curitiba
Iran Iran
-
Nigeria Nigeria
21/06 13:00 Belo Horizonte
Argentinië Argentina
-
Iran Iran
21/06 18:00 Cuiaba
Bosnië Bosnia and Herzegovina
-
Nigeria Nigeria
25/06 13:00 Porto Alegre
Nigeria Nigeria
-
Argentina Argentinië
25/06 13:00 Salvador
Bosnië Bosnia and Herzegovina
-
Iran Iran

GROEP G

Datum – Tijd Speelstad
Uitslag
16/06 13:00 Salvador
Duitsland Germany
-
Portugal Portugal
16/06 19:00 Natal
Ghana Ghana
-
United States Verenigde Staten
21/06 16:00 Fortaleza
Duitsland Germany
-
Ghana Ghana
22/06 18:00 Manaus
Portugal Portugal
-
United States Verenigde Staten
26/06 13:00 Recife
Verenigde Staten United States
-
Germany Duitsland
26/06 13:00 Brasilia
Portugal Portugal
-
Ghana Ghana

GROEP H

Datum – Tijd Speelstad
Uitslag
17/06 13:00 Belo Horizonte
België Belgium
-
Algeria Algerije
17/06 18:00 Cuiaba
Rusland Russia
-
South Korea Zuid Korea
22/06 13:00 Porto Alegre
België Belgium
-
Russia Rusland
22/06 16:00 Rio de Janeiro
Algerije Algeria
-
South Korea Zuid Korea
26/06 17:00 Sao Paulo
Zuid Korea South Korea
-
Belgium België
26/06 17:00 Curitiba
Algerije Algeria
-
Russia Rusland

TWEEDE RONDE

Datum – Tijd Speelstad
Uitslag
28/06 13:00 Belo Horizonte
Nr. 1 Groep A
(49)
Nr. 2 Groep B
28/06 17:00 Rio de Janeiro
Nr. 1 Groep C
(50)
Nr. 2 Groep D
29/06 13:00 Fortaleza
Nr. 1 Groep B
(51)
Nr. 2 Groep A
29/06 17:00 Recife
Nr. 1 Groep D
(52)
Nr. 2 Groep C
30/06 13:00 Brasilia
Nr. 1 Groep E
(53)
Nr. 2 Groep F
30/06 17:00 Porto Alegre
Nr. 1 Groep G
(54)
Nr. 2 Groep H
01/07 13:00 Sao Paulo
Nr. 1 Groep F
(55)
Nr. 2 Groep E
01/07 17:00 Salvador
Nr. 1 Groep H
(56)
Nr. 2 Groep G

KWARTFINALE

Datum – Tijd Speelstad
Uitslag
04/07 13:00 Rio de Janeiro
Winnaar 53
(57)
Winnaar 54
04/07 17:00 Fortaleza
Winnaar 49
(58)
Winnaar 50
05/07 13:00 Brasilia
Winnaar 55
(59)
Winnaar 56
05/07 17:00 Salvador
Winnaar 51
(60)
Winnaar 52

HALVE FINALE

Datum – Tijd Speelstad
Uitslag
08/07 17:00 Belo Horizonte
Winnaar 57
(61)
Winnaar 58
09/07 17:00 Sao Paulo
Winnaar 59
(62)
Winnaar 60

KLEINE FINALE EN FINALE

Datum – Tijd Speelstad
Uitslag
12/07 17:00 Brasilia
Verliezer 61
-
Verliezer 62
13/07 16:00 Rio de Janeiro
Winnaar 61
-
Winnaar 62